reklamı kapat

POPÜLER

oppo enco x kablosuz kulaklık
oppo enco x kablosuz kulaklık

Dynaudio imzalı OPPO Enco X kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı

Türkiye pazarında da aktif olarak yer alan OPPO, ürün gamına bir kulaklık daha ekledi. Dynaudio imzalı OPPO Enco X tanıtıldı. İşte detayları;

OPPO Enco X kablosuz kulaklık, uzun süredir gündemde yer alıyordu. İşte bu model Dynaudio ortaklığıyla hayat buldu. Tasarımsal olarak Apple AirPods Pro‘yu akıllara getiren 149 dolarlık ürün, yukarıda gördüğünüz üç farklı renge sahip. Kulak içi formunda olan model, ANC yani aktif gürültü engelleme yapabiliyor. 11 mm ve 6 mm olmak üzere çift sürücü üzerine kurulan ürün, Dynaudio dokunuşu ile gerçekten çok yüksek ses verebiliyor açıklaması yapılıyor. SBC, AAC ve LHDC destekleri bulunan Enco X kablosuz kulaklık, ANC tarafında “şeffaflık” modu da sunuyor. Bu mod ile çevrede olup biten rahatlıkla duyulabiliyor. Şarj özellikli hazne ile 25 saatlik bir pil ömrü getiren ürün, tek başına ise ANC ile 5 saati geçebiliyor. Kablosuz şarj destekli OPPO Enco X, bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanıyor ve Android yanında iOS cihazlarla da uyumlu çalışıyor. Bu kulaklığın ileride Türkiye’de de satılması bekleniyor.

oppo enco x kablosuz kulaklık

Dynaudio imzalı OPPO Enco X dikkat çekerken, firma Türkiye’ye en son Enco W51 modelini getirdi

Hatırlamak adına OPPO Enco W51, üç farklı renk seçeneğine sahip. Şarj özellikli hazne tasarımı Apple Powerbeats Pro‘yu akıllara getiren ürün, bu haznesinde kablosuz şarj desteği taşıyor. Aktif gürültü engelleme özelliği en büyük artılarından olan Enco W51, IP54 sertifikasına sahip ve her kulaklık üzerinde 6 adet mikrofon taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Enco W51 kablosuz kulaklık, bağlantı için Bluetooth 5.0 kullanıyor ve 10 metre içerisinde sorunsuz bağlantı vadediyor. Hazne ile beraber 24 saat gibi oldukça iyi şarj ömrü (Tek olarak ANC ile 3,5 saat, ANC olmadan 4 saat) getiren model, hızlı şarj teknolojilerini de es geçmiyor. Modelin açıklanan Türkiye fiyatı ise 899 TL seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Vivo’nun çok dikkat çeken yeni akıllı telefon modeli