reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Enco X2

Dynaudio imzalı OPPO Enco X2 kablosuz kulaklık ortaya çıktı

Türkiye’de resmi olarak satılan Enco X modeli üstüne OPPO Enco X2 kablosuz kulaklık modeli de geliyor. İşte ortaya çıkanlar;

OPPO Enco X2 kablosuz kulaklık, sızdırılan resmi basın görseli ile karşımızda yer alıyor. Üzerinde yer alan Dynaudio logosundan da anlaşılabileceği üzere ilk sürümü gibi ses konusunda önemli bir ortaklığın merkezinde yer alan ürün, şimdilik sadece siyah renkte kendisini gösteriyor. Kulak içi formunu benimseyen kablosuz kulaklık, kesin olarak ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğini bünyesinde barındırıyor. Hatta modelin bu konuda çok iddialı olması bekleniyor.

Pil ömrü ve ses performansı konusunda Enco X‘e oranla hatırı sayılır bir artış getirmesi beklenen Enco X2 kablosuz kulaklık, resmi olarak yolda olan Find X5 ailesi ile beraber lanse edilebilir. Ancak bu konuda henüz net bir tarih gelmiyor. Bildiğimiz kadarıyla Find X5 ailesi üç farklı seçenekten oluşuyor.

Enco X şu an Türkiye’de 1.100 TL’nin üzerinde fiyatlarla satılıyor. OPPO Enco X2 kablosuz kulaklık için henüz fiyat belli değil ancak istenen rakamın çok da farklı olması beklenmiyor. Yeni model için güçlü bir temel olacak Enco X hakkındaki tüm detaylara ise direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti