reklamı kapat

POPÜLER

Dynaudio imzalı OPPO Enco X kablosuz kulaklık

Dynaudio imzalı OPPO Enco X kablosuz kulaklık ortaya çıktı

Türkiye pazarında da aktif olarak yer alan OPPO, ürün gamına bir kulaklık daha eklemeye hazırlanıyor. Dynaudio imzalı OPPO Enco X geliyor.

OPPO Enco X kablosuz kulaklık, uzun süredir gündemde yer alıyor. İşte bu model tam olarak Dynaudio ortaklığıyla hayat bulacak gibi görünüyor. Bu da elbette büyük bir merak uyandırıyor. Ses teknolojileri konusunda dünyanın en önemli isimleri arasında yer alan Dynaudio, firmanın yeni kulaklığını ses performansı konusunda çok ciddi şekilde iyi hale getirmiş deniyor. AirPods Pro rakibi olacak ve yaklaşık olarak 250 dolarlık bir fiyatı bulunacak üst seviye ANC destekli ürün, yakında resmi olarak lanse edilecek gibi görünüyor. Bu kulaklığın ileride Türkiye’de satılma ihtimali de bulunuyor. Model için sızan ilk tasarım ise yukarıda da görebileceğiniz üzere şarj özellikli hazneyi gözler önüne seriyor. Burada Dynaudio logosu da açık şekilde görünüyor. Kulaklık yüksek ihtimalle kulak içi formunu benimsiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dynaudio imzalı OPPO Enco X dikkat çekerken, firma Türkiye’ye en son Enco W51 modelini getirdi

Hatırlamak adına OPPO Enco W51, üç farklı renk seçeneğine sahip. Şarj özellikli hazne tasarımı Apple Powerbeats Pro‘yu akıllara getiren ürün, bu haznesinde kablosuz şarj desteği taşıyor. Aktif gürültü engelleme özelliği en büyük artılarından olan Enco W51, IP54 sertifikasına sahip ve her kulaklık üzerinde 6 adet mikrofon taşıyor.

Enco W51 kablosuz kulaklık, bağlantı için Bluetooth 5.0 kullanıyor ve 10 metre içerisinde sorunsuz bağlantı vadediyor. Hazne ile beraber 24 saat gibi oldukça iyi şarj ömrü (Tek olarak ANC ile 3,5 saat, ANC olmadan 4 saat) getiren model, hızlı şarj teknolojilerini de es geçmiyor. Modelin açıklanan Türkiye fiyatı ise 899 TL seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Vivo’nun çok dikkat çeken yeni akıllı telefon modeli