reklamı kapat

POPÜLER

Apple Beats Flex kablosuz kulaklık
Apple Beats Flex kablosuz kulaklık

Apple duyurdu; karşınızda yeni kablosuz kulaklık Beats Flex

iPhone 12 ailesi ve HomePod Mini sonrasında Apple yeni kablosuz kulaklık modeli Beats Flex ile karşımıza çıktı. İşte tüm detaylar;

Türkiye’de dört farklı renk seçeneğiyle 549 TL‘den satışa sunulan yeni kablosuz kulaklık modeli Beats Flex, askılı tasarımı benimsiyor ve kulak içi formunda karşımıza çıkıyor. Apple’ın model için söyledikleri ise şöyle: “Beats Flex, günlük yaşamınıza tam uyum sağlayacak kadar esnektir. İster müzik dinleyin, ister aramaları yanıtlayın veya sosyal medya hesabınızda gezinin, her zaman bir sonraki adıma hazır olacaksınız. Kulaklıklar kulağınızdayken otomatik olarak müzik çalan ve boynunuzda birbirlerine bitişik haldeyken duraklatan manyetik kulaklık uçları müzik dinlemeyi çok daha kolay hale getirir¹. Flex-Form kablo, dayanıklı Nitinol yapısıyla tüm gün rahatlık sağlarken dört kulaklık ucu seçeneği kulaklıkların kulağınıza tam oturmasını sağlar. Takılı değilken cebinizde veya çantanızda kolayca taşınacak şekilde sarılabilen Beats Flex’in manyetik kulaklık uçları, kulaklıkların dolaşmasını önler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

12 saate ulaşan bir dinleme süresi bulunan ürün, gücünü Apple W1 çipten alıyor ve böylece Apple ürünlerine zahmetsiz şekilde bağlanabiliyor. Üst seviye ses kalitesi bulunan cihazın, 10 dakikalık Fast Fuel şarjı, 1,5 saat çalma süresi getiriyor. Sadece Apple.com.tr’de satılan modelin Türkiye gönderimi 2-3 hafta arasında değişiyor.

Beats Flex kablosuz kulaklık dikkat çekerken, Apple yakında AirPods Studio ile karşımıza çıkacak

Transparency Mode ile istenirse kesebildiği dış gürültüyü içeriye verebilecek denilen ve her iki versiyonu da sürpriz olmayacağı üzere çok yüksek ses kalitesi sunacak AirPods Studio, aynı zamanda geniş özelleştirme seçeneklerine de sahip olacak.  iOS ile Mac tarafında çalışıyor ve özel ekolayzır ayarlarını da taşıyor denilen kablosuz kulaklık, manyetik olarak çıkarılıp değiştirilebilecek kulak padleriyle yolda bulunuyor. USB-C portundan şarj edilebilecek kulaklık için kablolu bağlantıya ise izin vermiyor bilgisi elimizde bulunuyor. Kulaklığın metal ile deri kullanılan lüks versiyonu daha önce söylendiği gibi 599 dolara satılacak. Spor odaklı normal versiyon ise 399 dolar bandında olacak.

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın