reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 MagSafe
iPhone 12 MagSafe Apple MagSafe Duo Charger

Apple Watch ile beraber çiftli şarj sunan MagSafe Duo Charger

iPhone 12 MagSafe

iPhone 12 MagSafe kartlık

iPhone 12

MagSafe şeffaf kılıf

iPhone 12'ler için MagSafe deri kılıf. Bu kılıf da özel bir saat boşluğu da yer alıyor

MagSafe silikon kılıf

Standart MagSafe şarj aleti

MagSafe altyapısı

iPhone 12 ailesine özel yeni aksesuar serisi: MagSafe

Teknoloji devi Apple, iPhone 12 ailesiyle beraber modeller için özel tasarlanan MagSafe aksesuarları da duyurdu. İşte bilinmesi gerekenler;

iPhone 12 ailesi dakikalar önce tanıtıldı ve çok ses getirdi. Etkinliğin en önemli detaylarından birisi de Mac dünyasından hatırlayacağınız ismiyle yeni MagSafe aksesuar serisi oldu. MagSafe’ler ile Apple hem iPhone 12’ler hem de aksesuarlara konan mıknatıslar ile yeni bir bağlantı, yeni bir deneyim getiriyor. Firmanın yeni dönem için kendi açıklaması şöyle karşımıza çıkıyor:

“MagSafe kablosuz şarjı iyileştirerek daha iyi ve daha verimli bir deneyime dönüştürüyor ve iPhone 12 modellerini harika bir şekilde tamamlayan ve kolay takılabilen aksesuarlardan oluşan yeni bir ekosistem oluşturuyor. Kablosuz şarj bobininin etrafında, hizalama ve verimlilik için optimize edilmiş bir mıknatıs grubu bulunan MagSafe, iPhone’a benzersiz bir deneyim getiriyor ve iPhone’a her seferinde mükemmel bir şekilde bağlanıyor.

MagSafe şarj aygıtları verimli bir şekilde 15 W’a kadar güç sağlar ve mevcut Qi özellikli aygıtlarla da uyumludur. Şarj çözümleri arasında, iPhone ve Apple Watch ile kullanılmak üzere MagSafe Şarj Aygıtı ve MagSafe Duo Şarj Aygıtının yanı sıra, iPhone’un arkasına kolayca oturan yeni silikon, deri ve şeffaf kılıflar ve bir deri cüzdan da bulunuyor. Müşteriler üçüncü taraf üreticilerin inovatif MagSafe aksesuarları tasarlamalarını da bekleyebilirler.”

Yeni sistem ile iPhone 12’ler bir Apple Watch gibi şarj edilebilecek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 modelleri için üçüncü parti firmalar da MagSafe temelli farklı ürünler sunacak

Bu mıknatıs temelli altyapı sayesinde özellikle kablosuz şarj tarafı çok zahmetsiz hale geliyor. Manyetik temelli bağlantı telefonları tam olarak belirlenen noktaya konumlandıracak ve böyle en pürüzsüz şarj süreci elde edilebilecek. Bu sayede verim artacak, yanlış konumlandırma nedeniyle ısınma sorunu yaşanmayacak.

Bu arada yeni sistem eski Qi kablosuz şarj sistemleri kullanılmaz hale getirmeyecek. Yani eski sistemler sorunsuz olarak çalışmaya devam edecek. Apple’ın MagSafe sistemi belirli / destekli kılıfların üzerinden de çalışacak. Bu ürünlerin Türkiye’de de satılacağı açıklanıyor ancak henüz ne tarih de fiyat verilmiyor.

İlgili Video