reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

İkinci nesil AirPods ve AirPods Pro fiyatlarına sürpriz zam

Apple, iPhone 12 ailesinin tanıtmasının ardından AirPods Pro ve ikinci nesil AirPods’un Türkiye fiyatlarını artırdı. Yeni yapılan zamla birlikte 2.099 TL‘ye satılan AirPods Pro’nun fiyatı 2.499 TL‘ye yükseldi.

İkinci nesil AirPods daha önceden 1.299 TL‘den satılırken kulaklığın yeni fiyatı 1.599 TL oldu. Kulaklığı kablosuz şarj cihazıyla birlikte satın almak isterseniz kulaklığın fiyatı 1.999 TL’ye çıkıyor. Apple’da AirPods Pro fiyatı 2.499 TL olsa da kulaklık şu anda farklı satış kanallarında daha uygun fiyata satın alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye fiyatıyla dikkat çeken AirPods Pro ne gibi özellikler sunuyor?

Aktif gürültü engelleme teknolojisiyle fark yaratan kulaklık, etraftaki gürültüleri minimuma indirebiliyor. Gürültü engelleme özelliğiyle dikkatleri üstüne çeken kablosuz kulaklık üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanıyor. Bu sayede kullanıcılara müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanabiliyor. Şeffaf moda da sahip olan AirPods Pro, üç farklı silikon uç ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Böylece her kulak tipine tam oturabilen model, temelinde gelişmiş Apple H1 çipini taşıyor. Her Siri özelliğine de destek veren kulaklık, aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunuyor. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor. AirPods modelinde bir Adaptif EQ sistemi de bulunuyor. Bu sistem tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlıyor.

İlginizi Çekebilir

Razer imzalı ilk oyuncu koltuğu karşınızda