reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro
AirPods Pro
AirPods Pro

Piyasadaki en popüler kablosuz kulaklıklardan AirPods Pro’nun fiyatı düştü

Apple‘ın tamamen kablosuz kulaklığı AirPods Pro için indirim fırsatı geldi. Kısa bir süre önce AirPods 3 tanıtılsa da AirPods Pro halen şirketin en iddialı kablosuz kulaklıklarından biri olarak olarak öne çıkıyor. Aktif gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratan kulaklığın fiyatı 2.499 TL‘den 2.089 TL‘ye düştü.

Piyasadaki satış fiyatı 2.099 TL olan AirPods Pro’yu şu anda Amazon Prime üyeleri 1.489 TL‘ye satın alabiliyor.

Kablosuz kulaklık ANC özelliği sayesinde arka plandaki gürültüyü minimuma indirebiliyor. Kulaklık  üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanıyor. Bu sayede kullanıcılara müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanabiliyor. AirPods Pro’da AirPods 3’ten farklı olarak şeffaf mod da bulunuyor. Bu özellik açıldığında arka plandaki sesler doğal bir şekilde duyulabiliyor. Kulaklığın kutu içeriğinden üç farklı silikon uç çıkıyor. Böylece her kulak tipine tam oturabilen model, temelinde gelişmiş Apple H1 çipini taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro uzun bir pil ömrü vadediyor

AirPods 3 tam dolu pille 6 saate varan (sadece kulaklıklar) pil ömrü sunarken AirPods Pro aktif gürültü engelleme özelliği açıkken 4.5 saat boyunca çalışabiliyor. Gürültü engelleme özelliğinde AirPods Pro, 5 saate varan bir pil ömrüne sahip. Kulaklığın pil ömrü şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar çıkıyor. AirPods 3’te bu süre 30 saat. AirPods Pro’da Hey Siri özelliği de bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar kulaklığı sesle kontrol edebiliyor. Uzamsal ses özelliğine de kısa bir süre önce kavuşan kulaklık piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklık modelleri arasında yer alıyor.

AirPods Pro

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti