reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods 2

AirPods 2 modelini düşünenlere indirim fırsatı

AirPods Pro modeliyle birlikte AirPods 2 modelinin fiyatı da düştü. 1.599 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan model şu anda 998 TL‘ye satılıyor. İkinci nesil AirPods tasarım açısından ilk sürümle aynı tasarım diline sahip.

H1 kulaklık çipinden güç alan kablosuz kulaklık, bu sayede iOS cihazlarla çok daha hızlı ve stabil bir kablosuz bağlantı kuruyor. Şirkete göre model aktif cihazlar arasında 2 kata kadar daha hızlı geçiş yapabiliyor ve telefon görüşmeleri için 1,5 kat daha hızlı bağlantı süresi sunuyor. H1 çip aynı zamanda sesle Siri aktivasyonuna olanak veriyor ve oyun oynarken ses gecikmesini yüzde 30’a kadar azaltıyor. Ana haznesi kablosuz olarak şarj edilebilen ürün, tek bir şarjla 5 saat dinleme süresi ve 3 saate kadar da konuşma süresi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 2 uzun pil ömrüyle göze çarpıyor

Şarj kutusu ile beraber yeni ürünle 24 saatten fazla dinleme süresi elde edilebiliyor. Piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklık modellerinden biri olan AirPods 2 yerine tercihinizi AirPods Pro’dan da kullanabilirsiniz. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan model 1.747 TL‘ye satın alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu