reklamı kapat

POPÜLER

İkinci nesil Apple AirPods 3

İkinci nesil Apple AirPods için 300 TL indirim kampanyası

 - Güncelleme: 21 Kasım 2019 22:50

İkinci nesil Apple AirPods için kısa süre önce tam 300 TL’lik bir indirim kampanyası düzenlendi. Popüler kablosuz kulaklık artık çok daha ucuz.

Apple’ın son yıllarda ürettiği en önemli aksesuar olan kablosuz kulaklık AirPods, ikinci nesliyle sağlam bir indirim aldı. Büyük bir satış kanalında yapılan 300 TL’lik indirim ile kablosuz kulaklık şu an 800 TL‘ye elde edilebiliyor. Apple’ın resmi olarak 1.099 TL‘ye sattığı model, 800 TL‘ye özellik iPhone, iPad ve Mac sahipleri için oldukça iyi bir fırsat gibi görünüyor. Genel olarak oldukça beğenilen model, biliyorsunuz artık detaylarına burada ulaşabileceğiniz bir “Pro” versiyona da sahip. 1.899 TL‘ye satılan bu sürümün en büyük özelliği aktif olarak gürültü engelleyebiliyor olması. Bu modelin fiyatında yeni çıktığı için henüz bir indirim yok.

İkinci nesil Apple AirPods

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İkinci nesil Apple AirPods ilk sürümden daha stabil bir seçenek

Yeni Apple AirPods, ilk sürümle aynı tasarımı kullanıyor. Gücünü tümüyle yeni olarak geçen H1 kulaklık çipinden alan kablosuz kulaklık, bu sayede aygıtlarla çok daha hızlı ve stabil bir kablosuz bağlantı kuruyor. Şirkete göre model aktif aygıtlar arasında 2 kata kadar daha hızlı geçiş yapabiliyor ve telefon görüşmeleri için 1,5 kat daha hızlı bağlantı süresi sunuyor. H1 çip aynı zamanda sesle Siri aktivasyonuna olanak veriyor ve oyun oynarken ses gecikmesini %30’a kadar azaltıyor. Ana haznesi kablosuz olarak şarj edilebilen ürün, tek bir şarjla 5 saat dinleme süresi ve 3 saate kadar da konuşma süresi sunuyor. Hazne ile beraber yeni ürünle 24 saatten fazla dinleme süresi elde edilebiliyor. 

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER