reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

Airpods Pro kablosuz kulaklık için yapılan güzel indirim

Apple‘ın dikkat çeken yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro, resmi garantili olarak bir kez daha firmadan daha ucuza satılıyor.

Resmi Türkiye fiyatı son artış ile 2.499 TL olan Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık, büyük bir satış kanalında yine resmi garantili olarak indirime girdi. Artık orijinalden daha ucuz olan ve net olarak 1.899 TL‘ye satılan kulaklık, bu açıdan almayı düşünenlerin bütçesine az da olsa yardımda bulunuyor. Bu arada bu indirimin olduğu satış kanalında ikinci jenerasyon AirPods modeli de 1.179 TL‘ye satılıyor. Spesifik olarak iPhone, iPad ve Mac sahiplerine özel olan AirPods ailesi, bilmeyenler için bazı özelliklerden fedakarlık yapılırsa Android / Windows cihazlarla da kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık için bilinmesi gerekenler

Kulak içi formunda hazırlanan kablosuz kulaklık, yukarıda da dediğimiz gibi özellikle aktif gürültü engelleme imkanıyla öne çıkıyor. Model burada yerleşik mikrofonlarıyla dışarıdaki sesleri algılıyor ve eşit derecede anti-gürültü üreterek dış seslerin size gelmesini engelliyor. Etrafınızda olup bitenlere kulak verebilmeniz için bir şeffaf moda da sahip olan kablosuz kulaklığın temelinde gelişmiş Apple H1 çipi yer alıyor.

Bu sayede Apple cihazlarla çok hızlı şekilde bağlantı kurabilen AirPods Pro, suya ve tere karşı dayanıklı ve telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar, gürültü engelleme kapatıldığı zaman ise 5 saat kadar pil ömrü sunan model, kablosuz şarj yetenekli hazne ile tam 24 saat boyunca görev yapabiliyor.

İlgili Video