reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro
AirPods Pro

Satış fiyatına zam gelen AirPods Pro için indirim fırsatı

Apple kısa bir süre önce gerçekleştirdiği etkinlikte yeni Apple ürünlerini görücüye çıkartmıştı. Ürünlerin tanıtılmasının ardından çoğu Apple ürününe zam gelmişti.

Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods Pro için de zam gelmişti. ANC özelliğiyle de dikkat çeken kulaklık için yeni bir indirim fırsatı geldi. 4.499 TL fiyat etiketiyle satılan AirPods Pro bir satış kanalında 3.437 TL‘ye satılıyor.

Kablosuz kulaklık pazarının en başarılı kulaklık modellerinden olan AirPods Pro, hem ANC hem de ses performansıyla beğeni topluyor. Etraftaki gürültüyü engelleyebilen model bu sayede daha iyi bir müzik deneyimi sunuyor. Kulaklıkta üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanıyor. Bu sayede kullanıcılara müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanabiliyor. Şeffaf moda da sahip olan kablosuz AirPods Pro, üç farklı silikon uç ile geliyor. Böylece her kulak tipine tam oturabilen model, temelinde gelişmiş Apple H1 çipini taşıyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunan modelde Her Siri özelliği de bulunuyor. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro her tarz müzikte başarılı bir performans vadediyor

Modelde bir Adaptif EQ sistemi de bulunuyor. Bu sistem tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlıyor. Kulaklığın kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Sunduğu performansla beğeni toplayan kulaklığı satın almayı düşünüyorsanız kampanyaya göz atmalısınız.

Twitter Shops yanında bunlar da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display