reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık

Airpods Pro kablosuz kulaklık için güzel indirim!

Apple‘ın dikkat çeken yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro, resmi garantili olarak artık firmadan daha ucuza satılıyor.

Resmi Türkiye fiyatı 1.899 TL olan Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık, büyük bir satış kanalında yine resmi garantili olarak indirime girdi. Artık orijinalden 200 TL daha ucuz olan yani 1.699 TL‘ye satılan kulaklık, bu açıdan almayı düşünenlerin bütçesine az da olsa yardımda bulunuyor. Bu arada bu indirimin olduğu satış kanalında ikinci jenerasyon AirPods modeli 899 TL‘ye satılıyor. Kablosuz şarj destekli AirPods ise 1.149 TL‘ye elde edilebiliyor. Bu versiyonlar Apple’da 1.099 TL ve 1.399 TL fiyat etiketlerine sahip. Spesifik olarak iPhone, iPad ve Mac sahiplerine özel olan AirPods ailesi, bazı özelliklerden fedakarlık yapılırsa Android / Windows cihazlarla da kullanılabiliyor.

Apple AirPods Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık için bilinmesi gerekenler

Kulak içi formunda hazırlanan kablosuz kulaklık, yukarıda da dediğimiz gibi özellikle aktif gürültü engelleme imkanıyla öne çıkıyor. Model burada yerleşik mikrofonlarıyla dışarıdaki sesleri algılıyor ve eşit derecede anti-gürültü üreterek dış seslerin size gelmesini engelliyor. Etrafınızda olup bitenlere kulak verebilmeniz için bir şeffaf moda da sahip olan kablosuz kulaklığın temelinde gelişmiş Apple H1 çipi yer alıyor. Bu sayede Apple cihazlarla çok hızlı şekilde bağlantı kurabilen AirPods Pro, suya ve tere karşı dayanıklı ve telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar, gürültü engelleme kapatıldığı zaman ise 5 saat kadar pil ömrü sunan model, kablosuz şarj yetenekli hazne ile tam 24 saat boyunca görev yapabiliyor.

İlgili Video