reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple AirPods Pro

Popüler kablosuz kulaklık AirPods Pro fiyatına güzel indirim

Apple’ın geçtiğimiz yılın sonlarına doğru satışa sunduğu AirPods Pro hakkında güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. Piyasa satış fiyatı 2.099 TL olan AirPods Pro, indirimle birlikte satış fiyatı düştü.

Advertisement

Popüler kablosuz kulaklık şu anda 1.609 TL‘ye satın alınabiliyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisiyle fark yaratan kulaklık, etraftaki gürültüleri minimuma indirebiliyor.

AirPods Pro
Gürültü engelleme özelliği üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanıyor. Böylece müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanılabiliyor. Şeffaf moda da sahip olan kablosuz kulaklık, üç farklı silikon uç ile geliyor. Böylece her kulak tipine tam oturabilen model, temelinde gelişmiş Apple H1 çipini taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro aktif gürültü engelleme özelliğiyle geliyor

Kulaklık, Hey Siri özelliğine de destek veriyor. Kulaklık aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunuyor. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor. Modelde bir Adaptif EQ sistemi de bulunuyor. Bu sistem tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlıyor. Kulaklığın kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Sunduğu performansla beğeni toplayan kulaklığı satın almayı düşünüyorsanız kampanyaya göz atmalısınız.

İlginiz Çekebilir

Geleceğin roketi ilk kez tam olarak havalandı