reklamı kapat

POPÜLER

AirPods

AirPods Pro Türkiye fiyatı en düşük seviyede

Kısa bir süre önce paylaştığımız bir haberde AirPods Pro modelinin indirimiyle ilgili bir haber paylaşmıştık. Bugün paylaşacağımız haber yine bir indirim haberi.

Piyasadaki satış fiyatı 2.099 TL olan AirPods Pro’nun satış fiyatında indirimi gidildi. Bir satış kanalında AirPods Pro şu anda 1.599 TL’ye satın alınabiliyor.
AirPods Pro

Aktif gürültü engelleme teknolojisiyle fark yaratan kulaklık, etraftaki gürültüleri minimuma indirebiliyor. Gürültü engelleme özelliğiyle dikkatleri üstüne çeken kablosuz kulaklık üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanıyor. Bu sayede kullanıcılara müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanabiliyor. Şeffaf moda da sahip olan kablosuz kulaklık, üç farklı silikon uç ile geliyor. Böylece her kulak tipine tam oturabilen model, temelinde gelişmiş Apple H1 çipini taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro adaptif EQ özelliğiyle geliyor

Her Siri özelliğine de destek veren kulaklık, aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunuyor. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor. Modelde bir Adaptif EQ sistemi de bulunuyor. Bu sistem tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlıyor. Kulaklığın kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Sunduğu performansla beğeni toplayan kulaklığı satın almayı düşünüyorsanız kampanyaya göz atmalısınız.

İlginiz Çekebilir

Geleceğin roketi ilk kez tam olarak havalandı