reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

MagSafe ve ANC destekli AirPods Pro için 1.528 TL’lik indirim fırsatı

Kısa bir süre önce Türkiye fiyatı zamlanan AirPods Pro modeli için indirim fırsatı var. Fiyatı 5.399 TL‘ye çıkan popüler kablosuz kulaklık bir satış kanalında şu anda 3.872 TL‘ye satılıyor.

Aktif gürültü engelleme özelliğiyle piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan biri olan model bu konuda fark yaratıyor. Üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanan kulaklık bu sayede kullanıcıların müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanmasına imkan tanıyor. Kulaklık gürültü engelleme özelliğiyle birlikte şeffaflık moduyla da göze çarpıyor. Bu sayede kullanıcılar etraflarındaki sesleri kolay bir şekilde duyabiliyor. Kulaklığın bünyesinde Apple imzalı H1 çipi yer alıyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunan modelde Hey Siri özelliği de bulunuyor. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro kablosuz şarj özelliğiyle geliyor

Modelde bir Adaptif EQ sistemi de bulunuyor. Bu sistem tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlıyor. Uzamsal Ses destekli kulaklığın kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Haberde bahsi geçen model kulaklığın MagSafe şarj destekli versiyonu.

AirPods Pro

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın