reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

ANC ve ses performansıyla dikkat çeken AirPods Pro için indirim fırsatı

AirPods 2 modeli ile birlikte AirPods Pro modelinin fiyatında da indirim yapıldı. 2.499 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan kulaklığın fiyatı 1.878 TL‘ye geriledi.

Etraftaki gürültüleri engelleyebilen model bunun için aktif gürültü engelleme teknolojisinden yararlanıyor. Gürültü engelleme özelliğiyle piyasadaki en başarılı modellerden olan AirPods Pro, üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanıyor. Bu sayede kullanıcılar müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanabiliyor. Kulaklıkta bununla birlikte şeffaf mod da bulunuyor. ANC performansında gösterdiği başarılı performansı şeffaflık moduna da taşıyan kulaklık, üç farklı silikon uç ile geliyor. Böylece her kulak tipine tam oturabilen model, temelinde gelişmiş Apple H1 çipini taşıyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunan modelde Hey Siri özelliği de mevcut. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro kablosuz şarja destek veriyor mu?

Modelde bir Adaptif EQ sistemi de bulunuyor. Bu sistem tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlıyor. Kulaklığın kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor.Hem ses hem de ANC performansıyla başarılı olan kulaklığı şu sıralar satın almayı düşünüyorsanız kampanyaya göz atabilirsiniz.
AirPods Pro

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit