reklamı kapat

POPÜLER

AirPods 2

AirPods 2 için indirim fırsatı; işte kablosuz kulaklığın yeni fiyatı

AirPods 3 için geri sayım başlamışken AirPods 2 modelinden indirim haberi geldi. 1.599 TL‘lik fiyata sahip olan model indirimle birlikte fiyatı 1.224 TL‘ye geriledi.

Bu model kablosuz şarj kutusuna destek vermiyor. Bilindiği üzere AirPods 2’nin iki farklı modeli bulunuyor. Kulaklıklar aynı olsa da ilk modelin şarj kutusu kablosuz şarja destek vermezken diğer modelin şarj kutusu kablosuz şarja destek veriyor.  Geçtiğimiz yıl 1.000 TL’nin altında satın alınabilen model bu yıl kurların artması sebebiyle daha yüksek fiyatlara satın alınabiliyor.

Kulaklığın özelliklerine bakacak olursak AirPods 2, H1 çipinden güç alıyor. Kulaklık bu sayede iOS cihazlarla çok daha hızlı ve stabil bir kablosuz bağlantı kuruyor. Şirkete göre model aktif cihazlar arasında 2 kata kadar daha hızlı geçiş yapabiliyor ve telefon görüşmeleri için 1,5 kat daha hızlı bağlantı süresi sunuyor. H1 çip aynı zamanda sesle Siri aktivasyonuna olanak veriyor ve oyun oynarken ses gecikmesini yüzde 30’a kadar azaltıyor. Ana haznesi kablosuz olarak şarj edilebilen ürün, tek bir şarjla 5 saat dinleme süresi ve 3 saate kadar da konuşma süresi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 2 kablosuz kulaklıkta ANC özelliği var mı?

Şarj kutusu ile beraber kablosuz kulaklıkla 24 saatten fazla dinleme süresi elde edilebiliyor. Kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği bulunmuyor. Bu özelliği de kullanmak isteyen kullanıcılar AirPods Pro modelini tercih edebilirler. AirPods Pro şu anda 1.926 TL. Ailenin en iddialı kablosuz kulaklığı olan AirPods Max incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

airpods 2

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi