reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

MagSafe destekli AirPods Pro’nun fiyatı düştü; işte kulaklığın yeni fiyatı

AirPods Pro modelinin fiyatı kısa bir süre önce ne yazik ki artmıştı. Satış fiyatı 3.599 TL‘ye çıkan kablosuz kulaklık için bir indirim geldi.

Bir satış kanalı tarafından yapılan kampanya neticesinde AirPods Pro’num fiyatı 2.999 TL’ye geriledi. Kulaklığın fiyatının yüksek olduğunun farkındayız ancak dolar ve euro kurundan ötürü şu anda tüm cihazlar daha yüksek fiyatlara satılıyor.

Aktif gürültü engelleme özelliğiyle etraftaki gürültüyü minimum seviyeye getiren AirPods Pro bizim de severek kullandığımız bir kulaklık. Kablosuz kulaklık üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanıyor. Bu sayede kullanıcılara müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanabiliyor. Şeffaf moda da sahip olan kablosuz AirPods Pro, üç farklı silikon uç ile geliyor. Böylece her kulak tipine tam oturabilen model, temelinde gelişmiş Apple H1 çipini taşıyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunan modelde Her Siri özelliği de bulunuyor. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro kablosuz şarja destek veriyor mu?

Kulaklıkta Adaptif EQ sistemi de bulunuyor. Bu sistem tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlıyor. Kulaklığın kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Sunduğu performansla beğeni toplayan kulaklığı satın almayı düşünüyorsanız kampanyaya göz atmalısınız. Bu arada altını çizelim. Paylaştığımız haberdeki kulaklık MagSafe özelliğine de sahip.

AirPods Pro

İlginizi Çekebilir

Pazarın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın