reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

ANC ve ses performansıyla öne çıkan AirPods Pro’nun fiyatı geriledi

Apple’ın sunduğu ses performansı ve ANC özelliğiyle dikkat çeken kablosuz kulaklığı AirPods Pro için indirim fırsatı var. Şu anda satın alabileceğiniz en başarılı kablosuz kulaklık modellerinden biri olan modelin fiyatı 2.879 TL‘ye geriledi.

Kablosuz kulaklığın daha önceki fiyatı ise 3.799 TL idi. Kurların artmasıyla satış fiyatı da yükselen model etraftaki gürültüleri minimuma indiriyor. Bunun için ANC özelliğinden yararlanan model gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratıyor. Kulaklık üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanıyor. Bu sayede kullanıcılara müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanabiliyor. Şeffaf moda da sahip olan kablosuz AirPods Pro, üç farklı silikon uç ile geliyor. Böylece her kulak tipine tam oturabilen modelde gelişmiş Apple H1 çipi kullanılıyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunan modelde ANC özelliği kapatıldığında süre 5 saate çıkıyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro sesli komut özelliğine de destek veriyor

Bu arada indirimi yapılan model kulaklığın kısa bir süre önce satışa sunulan MagSafe destekli versiyonu. Bu sayede kulaklık kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Kulaklıkta bununla birlikte Hey Siri özelliği de bulunuyor. Bu özellik yardımıyla kullanıcılar diledikleri komutları kulaklıkları üzerinden yönlendirebiliyor.

AirPods Pro

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle