reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

OPPO Watch Free

Horlama takibi yapabilen OPPO Watch Free için indirim fırsatı

Bu ayın başında incelediğimiz OPPO Watch Free için indirim fırsatı geldi. Horlama takibi yapabilen saatin fiyatı 959 TL‘den 899 TL‘ye düştü.

Siyah ve bej olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan saatin iki renk seçeneği de bu fiyata satın alınabiliyor. Dikdörtgen bir tasarımla karşımıza çıkan saatte 280 x 256 piksel çözünürlüklü 1,64 inç boyutunda AMOLED ekran yer alıyor. AMOLED ekran sayesinde cihaz canlı bir ekran deneyimi vadediyor. Ekranın piksel yoğunluk değeri ise 326 ppi. 100’ün üzerinde spor moduna destek veren saat, iOS ve Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışabiliyor. Arka tarafında kalp ritmi ve SpO2 ölçümü için çeşitli sensörlerin yer aldığı saatin gövdesinde plastik malzemesi yer alıyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 14 güne varan pil ömrüne sahip olan saat kullanıcıların verilerini hem akıllı saat üzerinden hem de HeyTap Health isimli uygulama üzerinden sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Watch Free uyku takibi yapabiliyor mu?

Akıllı saat bununla birlikte kullanıcılara uykuya dalış öncesinde hatırlatmada da bulunuyor. Uykuya dalış ve uyku süresiyle ilgili veriler de uygulama üzerinden sunuluyor. Çoğu giyilebilir cihazda olduğu gibi Watch Free de kalp ritmi takibi yapabiliyor. Kalp ritminin düşmesi veya yükselmesi durumunda cihaz bilgilendirmede bulunabiliyor. Akıllı saatin detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
OPPO

İlginizi Çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı