reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Watch Free

OPPO Watch Free akıllı saat modeli çok yakında Türkiye’de

Türkiye’de resmi olarak yer alan isimlerden OPPO, geçtiğimiz aylarda ürün gamına sürpriz OPPO Watch Free akıllı saat modelini eklemişti.

OPPO Watch Free, OPPO Türkiye’nin resmî sitesindeki yerini aldı. Bu açıdan çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak gibi görünen ürün, firmanın Watch ve Band modelleri sonrasında Türkiye’ye getirdiği üçüncü giyilebilir ürün oldu.

Huawei’nin de sık sık kullandığı dikdörtgen tasarımı benimsiyor ve 1,64 inç 280×256 piksel 326 ppi AMOLED ekran üzerine kuruluyor. 100’den fazla spor moduna destek veren ürün, elbette hemen her kalemde aktivite takibi yapabiliyor.

Bünyesinde sürekli ölçüm yapabilen bir nabız sensörü bulunan ürün, uyku ile horlama takibi gerçekleştirebiliyor ve NFC sürümüyle destekli yerlerde mobil ödeme için kullanılabiliyor.

Bünyesinde yer alan eSports moduyla bildirimleri direkt olarak telefona gönderebilen ve böyle oyun sırasında kişileri bilekten rahatsız etmeyen akıllı saat, 230 mAh pil üzerine kuruluyor ve OPPO’ya göre bununla 14 günlük pil ömrü getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Watch Free akıllı saat modeli

Sadece 5 dakikalık şarj ile tam günlük pil ömrü getiren Bluetooth 5.0 bağlantılı akıllı saat OPPO Watch Free, iOS ve Android telefonlar ile uyumlu ve 85 dolar gibi uygun sayılacak bir yurt dışı fiyatıyla raflardaki yerini alıyor.

Modelin Türkiye’de kaça satılacağı ise henüz netleşmiş değil. Ancak fiyatın 1.000 TL altında olmasını bekliyoruz. Fakat vergiler ile beraber 1.000 TL de geçilebilir.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın