reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Watch Free

OPPO Watch Free akıllı saat Türkiye’de satışa sunuldu

Türkiye’de resmi olarak yer alan isimlerden OPPO, geçtiğimiz aylarda ürün gamına sürpriz OPPO Watch Free akıllı saat modelini eklemişti.

OPPO Watch Free bugün itibarıyla büyük bir satış kanalında elde edilebilir hale geldi. Yukarıda gördüğünüz iki farklı renkte elde edilen modelin fiyatı ise 1.049 TL olarak açıklandı.

Model üzerinden geçmek gerekirse Huawei’nin de sık sık kullandığı dikdörtgen tasarımı benimsiyor ve 1,64 inç 280×256 piksel 326 ppi AMOLED ekran üzerine kuruluyor. 100’den fazla spor moduna destek veren ürün, elbette hemen her kalemde aktivite takibi yapabiliyor.

Bünyesinde sürekli ölçüm yapabilen bir nabız sensörü bulunan ürün, uyku ile horlama takibi gerçekleştirebiliyor ve NFC sürümüyle destekli yerlerde mobil ödeme için kullanılabiliyor.

Bünyesinde yer alan eSports moduyla bildirimleri direkt olarak telefona gönderebilen ve böyle oyun sırasında kişileri bilekten rahatsız etmeyen akıllı saat, 230 mAh pil üzerine kuruluyor ve OPPO’ya göre bununla 14 günlük pil ömrü getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Watch Free akıllı saat modeli dikkat çekti

Sadece 5 dakikalık şarj ile tam günlük pil ömrü getiren Bluetooth 5.0 bağlantılı akıllı saat OPPO Watch Free, iOS ve Android telefonlar ile uyumlu ve yırt dışında 85 dolar gibi bir fiyatla elde edilebiliyor. Türkiye fiyatını maalesef yüksek dolar / euro kuru vuruyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın