reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Watch Free

14 gün pil ömrü sunan OPPO Watch Free akıllı saat için yeni fiyat avantajı [Haziran 2024]

OPPO Watch Free akıllı saatin fiyatı yeniden düştü. Bütçe dostu bir akıllı saat olan cihaz siyah renkli bir gövdeye sahip. Dikdörtgen bir tasarımla karşımıza çıkan saatte 280 x 256 piksel çözünürlüklü 1,64 inç boyutunda AMOLED ekran yer alıyor.

AMOLED ekran sayesinde OPPO Watch Free canlı bir ekran deneyimi vadediyor. Ekranın piksel yoğunluk değeri ise 326 ppi. 100’ün üzerinde spor moduna destek veren saat, iOS ve Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışabiliyor. Arka tarafında kalp ritmi ve SpO2 ölçümü için çeşitli sensörlerin yer aldığı saatin gövdesinde plastik malzemesi yer alıyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 14 güne varan pil ömrüne sahip olan saat kullanıcıların verilerini hem akıllı saat üzerinden hem de HeyTap Health isimli uygulama üzerinden sunuyor. Akıllı saat bununla birlikte kullanıcılara uykuya dalış öncesinde hatırlatmada da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Watch Free akıllı saatin indirimli fiyatı ne kadar?

Uykuya dalış ve uyku süresiyle ilgili veriler de uygulama üzerinden sunuluyor. Çoğu giyilebilir cihazda olduğu gibi Watch Free de kalp ritmi takibi yapabiliyor. Kalp ritminin düşmesi veya yükselmesi durumunda cihaz bilgilendirmede bulunabiliyor. Akıllı saatin fiyatı 1.169 TL‘den 999 TL‘ye gerilemiş durumda.  Akıllı saatin detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini aktarmaya devam edeceğiz.

OPPO

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın