reklamı kapat

POPÜLER

Sunless Skies: Sovereign Edition

Epic Games Store bu sefer ücretsiz olarak Sunless Skies: Sovereign Edition veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 27 Haziran 2024 itibarıyla tek bir ücretsiz oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün Sunless Skies: Sovereign Edition veriliyor. Bu oyun için şu açıklama geçiliyor: Sunless Skies, keşif ve mükemmel hikaye anlatımına odaklanan bir Gotik Korku rol yapma oyunudur. Yeni bir Viktorya dönemi imparatorluğu yıldızlara doğru yol alırken, uzayda giden bir buharlı lokomotifin kaptanlığını yapın! Talihsiz mürettebatınızı belaya sürükleyin. Ruh kaçakçılığı yapın. Zaman fıçıları için takas yapın. Kriket (ve güzel bir fincan çay) için durun.” Epic Games Store tarafından oyunculara daha önce Freshly Frosted verilmişti. Bu oyun için şu açıklama geçildi: Dünyanın en güzel donut fabrikasında bulmacaları çözmek için taşıma bantları yerleştir! Düzinelerce baş döndüren donut ikilemi seni bekliyor, özel bulmaca tutkunu tatmin etmek için 144 bulmaca var. Ayırıcılardan iticilere, birleştiricilere ve klonlayıcılara, karıştırıcılara, ışınlayıcılara ve daha fazlasına kadar heyecan ve keyif verici çok sayıda mekanik var! En sevdiğin donut hangisi? Tatlı ve süsleme şekerli olan mı… nefis jöle dolgulu olan mı… yoksa olağanüstü akçaağaç aromalı dikdörtgen donut mu?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peki bal kabağı, kar tanesi veya yıldız şeklinde donuta ne dersin? Pastacılık olasılıklarının yer aldığı tatlı bir gökyüzü resmini keşfederken bir sürü tuhaf şekil bul. Pozitiflik odaklı bir hikâye eşliğinde sunulan samimi cesaretlendirme, her bulmacada sana rehberlik eder. Hoş pastel tonlar ve büyüleyici makineler içeren tatmin edici sahneler, ilgini çekerek seni hipnotize edecek! Bir düzine donut kutusunun her biri, kendi büyüleyici aromasını beraberinde getirir; bir sonbahar lezzeti, bir yudum yaz, kışın fısıltısı. Güneşli günler. Ayın altında geçen geceler ve kendi has bir ezgiye sahip bir sürü dünya. Bu pastel renkteki gökyüzünün şarkılarının tümü eşsiz ve her biri, sen yolunu bulup oynamak için fabrikanı kurduğun zaman zirveye ulaşır!”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri