reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store

Epic Games Store bu sefer ücretsiz olarak The Falconeer veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 4 Temmuz 2024 itibarıyla tek bir ücretsiz oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara bugün The Falconeer oyunu veriliyor. Bu oyun için şu açıklama geçiliyor: Tek kişilik geliştirici Tomas Sala’nın BAFTA’ya aday gösterilen bu hava muharebe oyununda görkemli bir savaş kuşuyla gökyüzünde süzül, nefes kesici bir okyanus dünyasını keşfet ve destansı hava it dalaşlarına katıl. Nesiller boyu zehirli kararlar ve muhalefet tarafından parçalanmış uçsuz bucaksız bir okyanus dünyasını kat eden güçlü bir hava savaşçısı olan Falconeer rolünü üstleniyorsun. Birden fazla hikâye boyunca, bir keşif yolculuğuna çıkarken Ursee’nin, halkının ve tarihinin gizemini çözüp hayatı birçok farklı perspektiften ve sadakatten deneyimleyeceksin. Gemileri korsanlara, deniz canavarlarına ve diğer tehditlere karşı korumak için yıldırım fırlatıcısını kullanarak tehlikeli görevler ve yan maceralar boyunca ilerle. Okyanusun derinliklerine dal, dev yengeç şehirleriyle savaşmak için bulutların üzerinde süzül veya teknolojiyi kontrol eden ve düzenleyen gizemli Mancer Order’a karşı şiddetli it dalaşlarına katıl.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından oyunculara daha önce Skies: Sovereign Edition verilmişti. Bu oyun için şu açıklama geçildi: “Sunless Skies, keşif ve mükemmel hikaye anlatımına odaklanan bir Gotik Korku rol yapma oyunudur. Yeni bir Viktorya dönemi imparatorluğu yıldızlara doğru yol alırken, uzayda giden bir buharlı lokomotifin kaptanlığını yapın! Talihsiz mürettebatınızı belaya sürükleyin. Ruh kaçakçılığı yapın. Zaman fıçıları için takas yapın. Kriket (ve güzel bir fincan çay) için durun.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER