reklamı kapat

POPÜLER

Evde saç boyama aleti L’Oreal Colorsonic tam olarak böyle çalışıyor

Evde saç boyama aleti L’Oreal Colorsonic tam olarak böyle çalışıyor

CES 2022’de tanıtılan ve en çok dikkat çeken ürünlerin başında evde saç boyama aleti L’Oreal Colorsonic yer alıyordu.

CES 2022’de kozmetik devi L’Oreal da yer aldı ve firmanın fuardaki en büyük duyurusu evde saç boyama için geliştirilen portatif cihaz Colorsonic oldu. Özellikle kadınlara odaklanan L’Oreal Colorsonic, firma tarafından yapılan açıklamayı hatırlarsak uzun yıllar süren bir geliştirme süreci sonrasında hayat bulmuş. Burada farklı ülkelerden 400 farklı kişi tarafından test edildiği aktarılan Colorsonic, boya olarak özel hazırlanan kartuşlar kullanıyor. Bu kartuşları farklı renklerde üreten ve ayrı olarak satacağını duyuran firma, ürünün boyayı saça tam olarak uyguladığını aktarıyor ve burada dengeli bir uygulamanın garanti edildiğini aktarıyor.

İlk açıklamada L’Oreal Colorsonic ile saç tarar gibi boyama yapmak mümkün oluyor denilmişti. Peki bu gerçek mi? Firma tarafından yayınlanan yukarıdaki videoya göre gerçek. Videoda açık olarak görülebileceği üzere biraz büyük olan ürün, alttan takılan boya kapsülü ile çalışmaya hazır hale geliyor ve uç kısmındaki fırçalar yardımıyla boyayı çok kolay şekilde aktarabiliyor.

Kısa saçları bir kapsül ile rahatlıkla bitirebilecek gibi görünen ürün, kadınlar için çok güzel görünüyor ancak hemen gelmiyor. Firmanın resmî açıklamasına göre evde saç boyama aleti L’Oreal Colorsonic ancak 2023 yılında elde edilebilir olacak. Bu açıdan henüz ürün için bir fiyat verilemiyor.

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

İLGİLİ HABERLER