reklamı kapat

POPÜLER

Audi boyama kitabı

Can sıkıntısına karşı yeni yöntem; ücretsiz Audi boyama kitabı

Koronavirüs karşıtı önlemler kapsamında evde kaldığımız şu günlerde hepimiz can sıkıntısı yaşıyoruz. Ancak üzülmeyin, Audi boyama kitabı sizi bir süre meşgul edebilir!

Ülkemizde ve tüm dünyada tehlike oluşturan bir salgın hastalık ile karşı karşıyayız. Koronavirüs olarak da bildiğimiz COVID-19, 396,236 kişiye bulaşarak 17,250 kişinin canını aldı. Uzmanlardan tarafından yapılan en büyük korunma önlemlerinin başında ise sosyal izolasyon geliyor. Yani bu dönemde mümkün olduğunca evde oturmamız ve dışarısı ile bağımızı kesmemiz gerekiyor. Çünkü çoğu zaman kimin enfekte kimin enfekte olmadığını almak bile mümkün değilken hastalık size de bulaşabiliyor. Tabi hal böyle olunca insanların evde canı oldukça sıkılıyor. Çeşitli dizi ve filmleri baştan sona bitiren halkın imdadına Alman üretici Audi koştu. Karşınızda tamamen ücretsiz Audi boyama kitabı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tutkunu Boya; Audi Boyama Kitabı

İnsanları evde tutmak bunu yaparken de eğlendirmek isteyen Audi, “Tutkunu boya  sloganıyla bir kitap çıkardı. Ian Callum’ın imzası bulunan bu kitap en sevilen Audi modellerini boyama şansı bulabiliyorsunuz. İçerikler de oldukça zengin. Sevilen spor otomobil R8’den, dev SUV Q7’ye kadar geniş bir model yelpazesi sizi bekliyor. Üstelik meraklıları ile buluşturulan kitap ücretsiz. İlgili dosyaları buradan indirebilirsiniz. Bilgisayarınızdan boyamak veya kendi boya kalemleriniz ile zaman geçirmek tamamen sizin elinizde. Kim bilir belki ileride  başka üreticiler de böyle bir etkinlik yapar. İyi eğlenceler!

İlginizi çekebilir

Yenilikleriyle premium sınıfa meydan okuyan Volkswagen Touareg