reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 kablosuz kulaklığın fiyatı yeniden geriledi [Nisan 2024]

AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı var. Apple’ın en idddialı kablosuz kulaklıklardan biri olan model ses ve ANC performansıyla öne çıkıyor. Piyasadaki en iyi ANC performansı sunan kablosuz kulaklıklardan biri olan cihaz beyaz renkli bir gövdeye sahip.

H2 çipini bünyesinde barındıran AirPods Pro 2 önceki çipe kıyasla iki kata kadar daha fazla gürültü engelleme özelliği sunuyor. Yeni bir düşük distorsiyonlu ses sürücüsü ve özel amplifikatör sayesinde kulaklık zengin baslar ve geniş frekans sunuyor. Şeffaf mod sayesinde kullanıcılar çevreleriyle bağlantıda kalabiliyor ve etraflarındaki sesleri duyabiliyor. AirPods Pro birinci nesle göre 1,5 saat daha uzun dinleme süresi sunuyor ve bu süre aktif gürültü engelleme özelliğiyle toplam altı saate kadar ulaşıyor. Kulaklık toplamda 30 saate varan kullanım deneyimi sağlıyor. Kullanıcılar kulaklığı MagSafe şarj cihazı, Qi sertifikalı şarj aksesuarları veya Lightning kablosunun yanı sıra Apple Watch şarj cihazıyla da şarj edebiliyor.Kulaklığa kısa bir süre önce adaptif şeffaf mod özelliği de gelmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık Magsafe şarj kutusuyla geliyor

Bu özellik gürültü yoğunluğunu saniyede 48.000 kez azaltıp ayarlayarak her türlü ortamda kullanıcıların etraflarında olup bitenlerden rahatça haberdar olabilmelerini sağlıyor. Piyasadaki fiyatı 9.349 TL olan kulaklığın indirimli fiyatı ise 7.820 TL.

AirPods Pro 2

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın