reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro 2

Adaptif Şeffaf Mod destekli AirPods Pro 2 için yeni A101 avantajı [Ocak 2024]

A101, AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık modelini yeniden kampanyalı olarak satışa sundu. A101’in online sayfası üzerinden indirimli olarak satılan kulaklık kaliteli ses performansı ve güçlü ANC özelliğiyle öne çıkıyor. Piyasada satın alabileceğiniz en başarılı kablosuz kulaklıklardan biri olan cihaz beyaz renkli bir gövdeye sahip.

Yeni nesil aktif gürültü engelleme dışarıdan gelen gürültüleri daha da azaltıyor. Yeni modelde H2 adı verilen bir çip kullanılıyor. Bu çip önceki nesil modele kıyasla iki kata kadar daha fazla gürültüyü engelleyebiliyor. Yeni bir düşük distorsiyonlu ses sürücüsü ve özel amplifikatör sayesinde AirPods Pro zengin baslar ve geniş frekans sunuyor. Şeffaf mod sayesinde kullanıcılar çevreleriyle bağlantıda kalabiliyor ve etraflarındaki sesleri duyabiliyor. AirPods Pro birinci nesle göre 1,5 saat daha uzun dinleme süresi sunuyor ve bu süre aktif gürültü engelleme özelliğiyle toplam altı saate kadar ulaşıyor. Kulaklık toplamda 30 saate varan kullanım deneyimi sağlıyor. Kullanıcılar kulaklığı MagSafe şarj cihazı, Qi sertifikalı şarj aksesuarları veya Lightning kablosunun yanı sıra Apple Watch şarj cihazıyla da şarj edebiliyor. Kulaklığa kısa bir süre önce adaptif şeffaf mod özelliği de gelmişti. Bu özellik gürültü yoğunluğunu saniyede 48.000 kez azaltıp ayarlayarak her türlü ortamda kullanıcıların etraflarında olup bitenlerden rahatça haberdar olabilmelerini sağlıyor. Piyasadaki fiyatı 8.649 TL olan kulaklığın indirimli fiyatı ise 8.500 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’ın üst düzey yöneticisi AirPods 2 hakkında açıklama yapmıştı

”AirPods yenilikçi tasarımı ve inanılmaz ses kalitesiyle kablosuz kulaklık kategorisinde devrim yarattı. Yeni AirPods Pro ile Apple bir kez daha çıtayı yükseltiyor.” diyen Apple’ın Global Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Borchers sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni AirPods Pro şimdi daha da iyi ses kalitesi ve Kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses özelliğiyle daha etkileyici bir dinleme deneyiminin yanı sıra Adaptif Şeffaf Mod gibi çığır açıcı ses özellikleri sunuyor. Bir önceki nesle oranla iki kata kadar daha fazla gürültü engelleme gücüyle, dünyanın en iyi kablosuz kulaklığı şimdi daha da iyi.”

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER