reklamı kapat

POPÜLER

Casper VIA A40 11 bin TL’den satışa sunuldu

Yerli üreticilerden Casper ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Firmanın Casper VIA A40 modeli 11 bin TL’den satışa sunuldu.

Buradaki resmi satış kanalından elde edilebilen ürün hakkında şirket kendisi, şunları aktardı: “Global teknolojik trendleri yakından takip eden Türkiye’nin teknoloji markası Casper, bu çerçevede geliştirdiği Casper VIA A40 ile kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri barındırıyor. Tek elle ultra geniş bir ekran deneyimini mümkün kılan şık ve yenilikçi tasarımı, 256 GB geniş depolama alanı, yapay zeka destekli 64 MP arka kamerası ve 13 MP ön kamerası ile kullanıcıların beğenisine sunulan Casper VIA A40, beklentileri sınırların ötesine taşıyor. VIA A40, 8 GB RAM özelliğine artı olarak sahip olduğu 8 GB VRAM teknolojisi ve en güncel Android 13 işletim sistemi sayesinde yüksek performans gerektiren uygulamaları kolay ve akıcı bir şekilde kullanma avantajı sağlıyor. VIA A40, 6.78’’ FHD+ geniş ekranı, 500 NIT ekran parlaklığı, 1080×2460 çözünürlüğü ve 120 Hz ekran yenileme hızı ile birçok uygulamada görüntü kalitesini zirvede yaşatırken, ergonomik tasarımı sayesinde de tek elle kolay kullanım kolaylığı sunuyor. Aralıksız telefon kullanımını mümkün kılan VIA A40, 5000 mAh bataryası ve optimizasyon özelliği sayesinde 17 gün Standby ömrü, 10 saat video ve 8 saat Youtube izleme, 19 saat Spotify üzerinden müzik dinleme kapasitesiyle uzun saatler boyunca keyifli kullanım sağlayan uzun pil ömrüne sahip. VIA A40, MediaTek Helio G99 işlemcisiyle tüm özelliklerin çok daha performans odaklı çalışmasına olanak tanıyor. “

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni çıkan Casper VIA A40 akıllı telefon hakkında görüşlerini belirten Casper Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Feray Karaman ise, “Casper VIA A40, 1 yıla yakın geliştirme süreçleri sonunda donanım özellikleri ve tek elle kullanımı mümkün kılan ergonomik tasarımıyla, geleceğin teknolojilerini hedefleyen kullanıcılar için özel olarak üretildi. Kullanıcıların bir akıllı telefondan beklediği tüm özellikleri tek bir cihazda buluşturmayı hedeflediğimiz Casper VIA A40, 6.78” FHD+ geniş ekranı, yapay zeka destekli akıllı kamera özelliği, geniş hafızası ve şık tasarımıyla kullanıcılara beklentilerin ötesinde bir deneyim yaşatacak.

Son yılların çığır açan yapay zeka teknolojisini, kamera yazılımları alanında dünya devi olan Arcsoft’un lisanslı yazılımı ile buluşturduğumuz Casper VIA A40 ile kullanıcıların artık çok daha net, çok daha parlak, çok daha iyi fotoğraf ve video elde etmesinin önünü açtık. Türkiye’nin teknoloji markası olarak, Casper VIA A40 ile kullanıcılara sadece bir telefon değil, günlük yaşamlarını daha renkli ve pratik hale getiren bir deneyim sunmayı amaçladık ve 3 farklı renkle tasarladığımız ürünümüzü tüketicilerin beğenisine sunduk.” dedi.

Casper VIA A40 yanında bu da ilginizi çekebilir: İddialı AR gözlük Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition