reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro 2

USB-C’li AirPods Pro 2 kablosuz kulaklığın fiyatı yeniden geriledi [Aralık 2023]

AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Kablosuz kulaklık pazarının en iddialı kulaklıklardan biri olan model yüksek ses performansını güçlü ANC özelliğiyle buluşturuyor. Kulaklıkta H2 adı verilen bir çip yer alıyor.

AirPods Pro 2 modelindeki bu çip önceki nesil modele kıyasla iki kata kadar daha fazla gürültüyü engelleyebiliyor. Yeni bir düşük distorsiyonlu ses sürücüsü ve özel amplifikatör sayesinde AirPods Pro zengin baslar ve geniş frekans sunuyor. Şeffaf mod sayesinde kullanıcılar çevreleriyle bağlantıda kalabiliyor ve etraflarındaki sesleri duyabiliyor. AirPods Pro birinci nesle göre 1,5 saat daha uzun dinleme süresi sunuyor ve bu süre aktif gürültü engelleme özelliğiyle toplam altı saate kadar ulaşıyor. Kulaklık toplamda 30 saate varan kullanım deneyimi sağlıyor. Kullanıcılar kulaklığı MagSafe şarj cihazı, Qi sertifikalı şarj aksesuarları veya Lightning kablosunun yanı sıra Apple Watch şarj cihazıyla da şarj edebiliyor. Piyasadaki fiyatı 8.649 TL olan kulaklığın indirimli fiyatı ise 7.749 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, AirPods Pro 2 hakkında şu sözleri belirtmişti

”AirPods yenilikçi tasarımı ve inanılmaz ses kalitesiyle kablosuz kulaklık kategorisinde devrim yarattı. Yeni AirPods Pro ile Apple bir kez daha çıtayı yükseltiyor.” diyen Apple’ın Global Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Borchers sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni AirPods Pro şimdi daha da iyi ses kalitesi ve Kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses özelliğiyle daha etkileyici bir dinleme deneyiminin yanı sıra Adaptif Şeffaf Mod gibi çığır açıcı ses özellikleri sunuyor. Bir önceki nesle oranla iki kata kadar daha fazla gürültü engelleme gücüyle, dünyanın en iyi kablosuz kulaklığı şimdi daha da iyi.”

airpods pro 2

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER