reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro 2

A101’de satışta olan AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık için 1.450 TL’lik indirim fırsatı [8 Şubat 2024]

A101, AirPods Pro 2 kablosuz kulaklığı yeniden satışa sunuyor. Kablosuz kulaklık pazarında satın alabileceğiniz başarılı kulaklıklardan biri olan cihazda aktif gürültü engelleme özelliği var.

İyi bir performans sergileyen AirPods Pro 2, arka plandaki gürültüleri engelleyebiliyor. Beyaz renkli bir gövdeye sahip olan kulaklıkta H2 isimli bir çip bulunuyor. Bu çip önceki nesile göre iki kata kadar daha fazla gürültü engelleme özelliğine sahip. Yeni bir düşük distorsiyonlu ses sürücüsü ve özel amplifikatör sayesinde AirPods Pro zengin baslar ve geniş frekans sunuyor. Şeffaf mod sayesinde kullanıcılar çevreleriyle bağlantıda kalabiliyor ve etraflarındaki sesleri duyabiliyor. AirPods Pro birinci nesle göre 1,5 saat daha uzun dinleme süresi sunuyor ve bu süre aktif gürültü engelleme özelliğiyle toplam altı saate kadar ulaşıyor. Kulaklık toplamda 30 saate varan kullanım deneyimi sağlıyor. Kullanıcılar kulaklığı MagSafe şarj cihazı, Qi sertifikalı şarj aksesuarları veya Lightning kablosunun yanı sıra Apple Watch şarj cihazıyla da şarj edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık güçlü ses ve ANC performansı vadediyor

Kulaklığa kısa bir süre önce adaptif şeffaf mod özelliği de gelmişti. Bu özellik gürültü yoğunluğunu saniyede 48.000 kez azaltıp ayarlayarak her türlü ortamda kullanıcıların etraflarında olup bitenlerden rahatça haberdar olabilmelerini sağlıyor. Piyasadaki fiyatı 8.649 TL olan kulaklığın indirimli fiyatı ise 7.199 TL.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER