reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

ANC destekli AirPods Pro için 640 TL’lik indirim fırsatı

Apple’ın en çok beğenilen teknolojik cihazlarından biri olan AirPods Pro’nun fiyatında yeni bir indirim yapıldı. 2.499 TL’ye satılan kablosuz kulaklığın fiyatı 1.857 TL’ye geriledi.

Gerek ANC gerekse ses performansıyla fark yaratan kablosuz kulaklık Uzamsal Ses özelliğiyle de dikkat çekiyor. AirPods Pro, kısa bir süre önce Apple Music üzerinden sunulan Uzamsal Ses desteğiyle daha iyi bir müzik deneyimi vadediyor.

Etraftaki gürültüleri minimuma indiren kulaklık bunun için aktif gürültü engelleme teknolojisinden yararlanıyor. Gürültü engelleme özelliğiyle bizim de beğenimizi kazanan kablosuz kulaklık üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanıyor. Bu sayede kullanıcılara müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanabiliyor. Şeffaf moda da sahip olan kablosuz AirPods Pro, üç farklı silikon uç ile geliyor. Böylece her kulak tipine tam oturabilen model, temelinde gelişmiş Apple H1 çipini taşıyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunan modelde Her Siri özelliği de bulunuyor. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modelde bir Adaptif EQ sistemi de bulunuyor. Bu sistem tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlıyor. Kulaklığın kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Sunduğu performansla beğeni toplayan kulaklığı satın almayı düşünüyorsanız kampanyaya göz atmalısınız. Yalnız altını çizmekte yarar var. Kampanya 13-14 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak.

AirPods Pro

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın