reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

Uzamsal Ses ve ANC destekli AirPods Pro için A101 kampanyası

Kablosuz kulaklık piyasasının iddialı bir modeli olarak öne çıkan AirPods Pro, A101’de satışa sunuldu. Piyasadaki fiyatı 3.599 TL‘ye satılan MagSafe destekli AirPods Pro, A101‘de 3.299 TL‘ye satılıyor.

Aktif engelleme özelliği sayesinde etraftaki gürültüleri minimuma indiren kulaklık üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanıyor. Bu sayede kullanıcılara müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanabiliyor. Şeffaf moda da sahip olan kablosuz AirPods Pro, üç farklı silikon uç ile geliyor. Böylece her kulak tipine tam oturabilen model, temelinde gelişmiş Apple H1 çipini taşıyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunan modelde Her Siri özelliği de bulunuyor. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro üst düzey ses ve ANC performansıyla beğeni topluyor

Modelde bir Adaptif EQ sistemi de bulunuyor. Bu sistem tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlıyor. Kulaklığın kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Kulaklıkta Uzamsal Ses özelliği de bulunuyor. Bu özelliğin kullanılabilmesi için Apple Music abonesi olunması gerekiyor.

AirPods Pro

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept