reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

AirPods Pro yeniden A101’de satışta; işte kulaklığın kampanyalı fiyatı

Geçtiğimiz aralık ayında A101‘de satışa sunulan AirPods Pro yeniden A101’de piyasaya sürüldü. A101’in online satış kanalı üzerinden sunulan kulaklığın kampanyalı fiyatı ise 3.199 TL. Kulaklığın resmi satış fiyatı ise 4.499 TL.

MagSafe destekli şarj kutusuyla gelen kulaklıkta aktif engelleme özelliği bulunuyor. Piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklıklardan biri olan model arka plandaki gürültüyü engelleyebiliyor. Etraftaki gürültüleri minimuma indiren kulaklık üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanıyor.  Bu sayede kullanıcılara müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanabiliyor. Şeffaf moda da sahip olan kablosuz AirPods Pro, üç farklı silikon uç ile geliyor. Kulaklık böylece her kulak tipine tam oturabiliyor. Aple imzalı kulaklıkta AirPods Max‘te de olduğu gibi gelişmiş Apple H1 çipi mevcut. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunan modelde Hey Siri özelliği de bulunuyor. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro, Uzamsal Ses özelliğiyle de fark yaratıyor

Modelde bir Adaptif EQ sistemi de bulunuyor. Bu sistem tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlıyor. Kulaklığın kutusu kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Kulaklıkta Uzamsal Ses özelliği de bulunuyor. Bu özelliğin kullanılabilmesi için Apple Music abonesi olunması gerekiyor.

AirPods Pro

İlginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı