reklamı kapat

POPÜLER

Dacia Jogger

Dacia Jogger için kamp ve macera odaklı versiyon hamlesi

Yeni dönemde markasının en dikkat çeken isimlerinden olacak Dacia Jogger için kamp beklentilerini karşılayacak versiyon için resmi açıklama yapıldı.

Avrupa pazarında yollara çıkmaya başlayan Dacia Jogger için Türkiye macerasının da kısa sürede başlamasını bekleniyor. Markanın fiyat/performans segmentine getirdiği yepyeni bir soluk olması sebebiyle pek çok kullanıcı tarafından merak edilen Jogger için Dacia’nın çalışmaları da sona ermiş değil. Araca gelen ilk geri dönüşlerden memnun olan Romanyalı üretici, geliştirme sürecinin temelini oluşturan “Outdoor” aktiviteleri odağında yeni bir versiyon üzerinde çalışıyor. Şehirden doğaya kaçış odağında kamp beklentilerini karşılayacak olan Jogger versiyonu için marka içerisinden de ilk açıklamalar gedli.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dacia Jogger için macera reçetesi kısa sürede tanıtılacak

İçerisinde bulundukları süreçle ilgili ilk bilgileri Dacia Ürün Müdürü Lionel Jaillet verdi. Auto Express‘e konuşan Jaillet; “Ürün gamımızda “Outdoor” aktiviteleri odağında beklentileri karşılayacak modellere yer verme üzerine çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kullanıcılarımızın, araçlarıyla bu tarz etkinlikleri kolayca yapabileceği bir deneyim yaşayabilecek. Jogger bu bahsettiğimiz felsefenin öncü ve doğru temsilcisi olacak. Karvan olarak nitelendirilebilecek yeteneklere sahip bir versiyon üzerinde çalıştığımızı söyleyebiliriz. Bu proje kısa sürede gelebilir. Bu projede MPV’ye daha yakın dinamiklerin belirlendiği N1 sınıfı kulları üzerine odaklanmayacağız. Jogger sonrası önümüzdeki süreçte de benzer nitelikler taşıyan araçlarla aileyi genişleşmek istiyoruz.” ifadelerine yer verdi. Jogger ile ilgili merak ettiğiniz detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR