reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro
AirPods Pro

AirPods Pro için 1.600 TL’lik indirim kampanyası; işte kulaklığın A101’deki fiyatı

Bugünlerde AirPods Pro 2 iddiaları gündemde olsa da AirPods Pro da günümüzde tercih edilebilecek başarılı kablosuz kulaklık modelleri arasında yer alıyor.

Bizim de beğeniyle kullandığımız kablosuz kulaklık olan AirPods, A101’de kampanyalı olarak satışa sunuldu.  A101’in internet sayfası üzerinden satılan kulaklığın fiyatı 3.799 TL.  Apple’da 5.399 TL‘lik fiyata sahip olan kulaklık başarılı ses performansını güçlü ANC özelliğiyle buluşturuyor. ANC performansıyla arka plandaki gürültüyü minimum seviyeye getiren kulaklık çevreden gelen sesleri engelleyebiliyor. AirPods Pro modelinde gürültü engelleme performansı için iç kısım ve dış kısım mikrofonları olmak üzere iki mikrofon kullanılıyor.  Üstün ses deneyimi için sürekli olarak saniyede 200 kez ayarlanan kulaklık bu sayede kullanıcıların müziklere, podcast’lere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanmasına olanak sağlıyor. Kulaklıkta ANC özelliği dışında şeffaflık modu da dikkat çekiyor. Kullanıcılar kulaklıktaki bu özelliği kullanarak etraflarındaki sesleri duyabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro sesli asistan Siri’ye hızlı ulaşım sağlıyor

MagSafe destekli kulaklığın bünyesinde Apple imzalı H1 çipi yer alıyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar pil ömrü sunan modelde Hey Siri özelliği de bulunuyor. Kullanıcılar kulaklık takılıyken Hey Siri dediklerinde sesli asistan aktif hale geliyor. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Şarj kutusuyla ise Pro’nun toplam kullanım ömrü tam 24 saat seviyesine kadar yaklaşıyor.

AirPods Pro

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın