reklamı kapat

POPÜLER

Netflix LOG Tasarım

Netflix, ağustos ayında işte bu yeni içerikleri sunacak [Video]

Netflix, ağustos ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı. Ağustos ayı da dolu geçecek.

Netflix, ağustos ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarıda izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşıma göre platforma 10 Ağustos tarihinde yerli film Gönül eklenecek, 5 Ağustos tarihinde merakla beklenen The Sandman dizisi için başlangıcı verilecek, 3 Ağustos tarihinde ise belgesel türünde Woodstock 99: Tam Bir Kaos platformdaki yerini alacak. 5 Ağustos tarihinde Ninja Kaplumbağalar’ın Yükselişi‘ni yayınlayacak firma, 10 Ağustos tarihinde Locke & Key için 3. Sezonu ekranlara getirecek. 12 Ağustos tarihinde Day Shift filmi çıkacak, 12 Ağustos tarihinde platformun kütüphanesi Never Have I Ever 3. sezon ile büyüyecek.

18 Ağustos tarihinde çocuklara yönelik He-Man ve Kâinatın Hakimleri için 3. sezonu paylaşacak firma, 19 Ağustos itibarıyla Echoes dizisi ile ses getirmeye çalışacak. Aynı tarihte aynı zamanda The Cuphead Show! için 2. kısım da izlenebilir olacak. 20 Ağustos tarihinde karşımıza Fullmetal Alchemist the Revenge of Scar filmi ile çıkacak Netflix, 25 Ağustos tarihinde belgesel türündeki Eğlenceli Tarih Dersleri‘nin 2. sezonunu platformda ekleyecek. 26 Ağustos tarihinde ise çoğu kişinin yüksek ihtimalle izlemeyeceği Boş Zaman isimli bir film çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’te hemen izleyecek güzel içerikler arıyorsanız buradaki haberimize göz atabilirsiniz. Netflix’in son dönemde gündeme geldiği önemli konulara sire direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Netflix içerikleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket