reklamı kapat

POPÜLER

Cybersoul X3-Pro
Cybersoul X3-Pro
Cybersoul X3-Pro

55 km menzil sunan Cybersoul X3-Pro scooter için A101 kampanyası

A101, Cybersoul X3-Pro elektrikli scooter modelini indirimli olarak satışa sundu. A101’in online sayfası üzerinden satılan scooter’ın fiyatı ise 8.799 TL.

Piyasada yaklaşık 9.999 TL fiyat etiketine sahip olan scooter uzun menzil değeriyle göze çarpıyor. Elektrikli scooter’daki batarya tam olarak şarj edildiğinde 55 kilometreye varan menzil değeri sunuyor. Pil kapasitesi 12.000 mAh olan scooter saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Maksimum 600 watt’lık motor gücüne sahip olan scooter 7 saatte şarj oluyor. 10 inç boyutunda şok emici şişirilebilir lastiklerle gelen scooter 110 kilogram taşıma kapasitesi sunuyor. 24 derecelik eğimi tırmanabilen Cybersoul X3-Pro modelinde çift frenleme sistemi bulunuyor. Scooter’ın ön tarafında elektrikli, arka tarafında disk frenin yer aldığı scooter’da LCD bir ekran da bulunuyor. Piyasadaki diğer elektrikli scooter modellerinde olduğu gibi bu modelde de kullanıcılar scooter’daki hız ve kalan pil durumunu görüntüleyebiliyor. Scooter’da bununla birlikte ön ve arka aydınlatma sistemi de mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzun menzil değeri sunan elektrikli scooter: Cybersoul X3-Pro

2 yıl ithalatçı garantisiyle gelen scooter kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor.  Scooter’ın genel olarak özelliklerine bakıldığında Cybersoul X3-Pro uzun menzil değeriyle öne çıkan bir model olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın