reklamı kapat

POPÜLER

Okai Neon Lite ES10

30 km menzil sunan Okai Neon Lite ES10 elektrikli scooter için A101 fırsatı [Aralık 2023]

A101 teknolojik cihazları kampanyalı olarak kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Uygun fiyatıyla öne çıkan elektrikli scooter Okai Neon Lite ES10,  A101’de satışa çıktı.

Sunduğu özelliklerle şehir içi kullanım için uygun olduğu görülen Okai Neon Lite ES10 elektrikli scooter modelinin gövdesinde alüminyum malzeme kullanılıyor. Tam dolu pille 30 kilometrelik menzil sunan araç saatte 25 kilometre hız sunuyor. Yüzde 20 eğimli yükseklikleri aşacak şekilde tasarlanan scooter saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Paylaştığımız bu hız değeri scooter’da en yüksek ayarı seçiliyken yapılabiliyor. Eko modda bu hız değeri saatte 5 kilometreye kadar düşüyor. Su sıçramalarına karşı da dayanıklı olan scooter’da pil ne yazik ki servis haricinde değiştirilemiyor. Elektrikli scooter’ın pili 2 ila 4 saat arasında şarj edilebiliyor. Ön tarafında elektronik, arka tarafında mekanin frenin tercih edildiği scooter 2 yıl Xiaomi Türkiye garanti sunuyor. Fiyat/performans odaklı Neon Lite ES10, şu anda piyasada satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı elektrikli scooter modellerinden biri.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Okai Neon Lite ES10 elektrikli scooter modelinin A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

A101’in sadece online sayfası üzerinden temin edilebilen aracın kampanyalı fiyatı ise 11.219 TL. Kullanıcılar aracı kredi kartlarıyla dört taksit imkanıyla da satın alabiliyor. Aracın taksitli fiyatı ise 11.779 TL. Başka kampanya haberleri geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER