reklamı kapat

POPÜLER

koltuklu elektrikli scooter

Şirin tasarıma ve dikkat çeken özelliklere sahip koltuklu elektrikli scooter

Elektrikli ulaşım araçları dünyasında bir sınıf daha büyümeye başladı. Piyasada artık çok sayıda koltuğa sahip elektrikli scooter modelleri de bulunuyor.

OKAI tarafından hazırlanan “EA10A” model adına sahip koltuğa sahip elektrikli scooter, görebileceğiniz üzere gerçekten şirin bir tasarıma sahip.

Tahmin edebileceğiniz üzere direkt olarak şehir içi kullanımına odaklanan ürün, teknik olarak bakarsak ihtiyaç halinde 700W maksimum güç veren 350W’lık bir elektrik motoru üzerine kuruluyor.

22 Nm tork üreten bu motor ile performansının tahmin edici seviyede olduğu aktarılan scooter, yasal limitler çerçevesinde maksimum 25 km/s hıza çıkabiliyor. 10 inç lastikler üzerine kurulan scooter, çıkarılabilir tasarlanan pil paketiyle 35 km kadar menzil getiriyor.

Kullanıma bağlı olarak ciddi şekilde değişen 35 km menzil, şehir içi kullanımı için yeterli görünüyor. Toplam ağırlığı 23 kg olan OKAI imzalı koltuklu elektrikli scooter, gidondan katlanabilir yapıda. Bu sayede ürün otomobil arkasında rahatlıkla taşınabiliyor.

Önünde yerleşik aydınlatma yer alan ve NFC teknolojisine sahip olan elektrikli scooter, bu sayede telefonlar üzerinden kilitlenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OKAI koltuklu elektrikli scooter farklı renklerde hazırlanmış

Gerekli menzil ve hız gibi verileri LED ekranından veren OKAI EA10A için en önemli detay yani fiyat henüz bilinmiyor. Ancak modelin kesinlikle aşırı pahalı olması beklenmiyor.

Modelin fiyatı gibi henüz hangi pazarlarada satılacağı da netlik kazanmış değil. Bunların  yakında netlik kazanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti