reklamı kapat

POPÜLER

JBL, Under Armour ve The Rock imzalı en yeni kablosuz kulaklık

Son yılların en ünlü isimlerinden Dwayne Johnson ya da bilinen diğer adıyla The Rock için Under Armour özel bir kablosuz kulaklık modeli daha hazırladı.

Ses konusunda uzman JBL‘in donanım desteği ve Under Armour imzasıyla hayat bulan yeni kablosuz kulaklık, tam olarak “UA Project Rock Over-Ear Training Headphones” olarak geçiyor.

Görebileceğiniz üzere kafa üstü formunda olan ve The Rock üzerinden spor yapmaya özel olarak terden kesinlikle etkilenmeyecek şekilde tasarlanan kulaklık, sadece siyah renkte hazırlanmış.

Telefonlar ile sürpriz olmayacağı üzere Bluetooth 5 üzerinden haberleşen kulaklık, ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. 45 saatlik pil ömrüyle göz dolduran kulaklık, beş dakikalık şarj ile iki saatlik dinleme getiriyor.

Dışında The Rock’a özel bir logo yer alan katlanabilir yapıdaki model, söylendiği kadarıyla ses kalitesi konusunda Dwayne Johnson tarafından özelleştirilmiş. Ancak bunun sadece bir pazarlama mottosu olduğu düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL, Under Armour ve The Rock imzalı kablosuz kulaklık ileride Türkiye’de satılabilir

Birçok benzeri gibi 40 mm dinamik sürücüler üzerine kurulan kulaklık, ANC desteğini getiren donanım sayesinde çevreyi daha iyi duymanıza ya da çıkarmadan rahatlıkla konuşabilmeye imkan tanıyor.

İleride Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz kulaklık, şu an yurt dışında satışta ve fiyat 300 dolar seviyesinde yer alıyor. 

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi