reklamı kapat

POPÜLER

The Rock UA Sport Wireless — Project Rock Edition
The Rock UA Sport Wireless — Project Rock Edition
The Rock UA Sport Wireless — Project Rock Edition
The Rock UA Sport Wireless — Project Rock Edition

Dwayne “The Rock” Johnson’dan tasarımıyla dikkat çeken kablosuz kulaklık

Aksiyon filmlerinin aranan yıldızı Dwayne “The Rock” Johnson, bu sefer bir kulaklık modeliyle çıktı karşımıza. Önemli bir ortaklığın ürünü olan “Project Rock”, dikkat çeken özelliklere sahip.

The Rock biliyorsunuz zamanın büyük bir bölümünü vücut geliştirmek için harcıyor. Yayımlanan videolarda spor yaparken inanılmaz oranda terlediği görülen isim, bunun için tere dayanıklı sağlam bir kulaklığa ihtiyaç duyuyor. Ünlü isim burada artık kendi kulaklığına sahip. Kısa süre önce duyurulan UA Sport Wireless Project Rock isimli kulaklık, Under Armour ve JBL ortaklığında ortaya çıkartılmış. Dwayne Johnson’un kendi istekleri ve tasarım konusunda yardımcı olduğu ürün, kafa üstü formunda. Tere karşı inanılmaz dayanıklı olan ürün, kablosuz olarak çalışıyor. Yani spor ortamına oldukça uygun olan ürün, gövdesinde gerekli kontrolleri taşıyor. Bünyesinde 610 mAh pil bulunan ve 5 dakikalık şarjla 1 saat müzik çalabilen kulaklık, iki saat şarjla ise tam 16 saat kullanım sunuyor. MicroUSB bağlantı portunu kullanan Project Rock, Bluetooth 4.1 standardı üzerine kuruluyor. Burada maalesef yüksek kaliteli AptX desteği verilmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Project Rock, The Rock gibi kaslı görünüyor

Uzun süre kullanılabilecek bir seçenek ortaya koyan kablosuz kulaklık, 249 dolar yurt dışı fiyatına sahip. Türkiye’de de satılması beklenen model, The Rock’ın popülerliği üzerinde ciddi satış rakamlarına ulaşabilecek gibi görünüyor.

İlgili Video