reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson

Sezonun en şaşırtıcı projesi: Dwayne Johnson dizisi

Son yılların en popüler isimlerinden biri olan Dwayne Johnson NBC’nin yeni dizi projesine ilham verdi. Bu komedi dizisi The Rock’ın çocukluğunu konu edecek.

Young Rock ismiyle anılan proje Dwayne Johnson’ın çocukluk yıllarını temel alıyor. Onun Hollywood’u kasıp kavurmasından ve WWE kariyerinden öncesini temel alıyor. Komedi dizisi olarak tasarlanan bu yapım kısa bir süre önce duyuruldu ve doğal olarak şaşkınlık yarattı. Şimdilik 11 bölüm olarak tasarlanan projenin yapımcılığını Dwayne Johnson ve Nahnatchka Khan (Fresh Off the Boat, Don’t Trust the B) üstleniyor. The Rock’ın her bölümde kısa süreliğine de olsa görüneceği ifade ediliyor. Fakat asıl sorun Dwayne Johnson’ın çocukluğuna hayat verecek oyuncuyu bulmak gibi görünüyor.

Beklenmedik Dwayne Johnson dizisi

The Rock bu şaşırtıcı projeyi şu sözlerle anlatıyor: “İnanılmaz ve tahmin edilmesi zor bir çocukluğum oldu ve bunun hakkında sık sık konuşuyorum. Çocukluk dönemimden çok fazla hikaye anlattım ve bunlar hep inanması zor anılardı ancak hepsi gerçekti. Young Rock’ta Hawaii sokaklarını birbirine katan, yapmaması gereken işlere bulaştığı için göz altına alınan ve bir süre sonra Hawaii’den kovulan bir çocuk göreceksiniz. Ardından Nashville, Tennessee gibi şehirlere gideceğiz. Nashville’de 15 yaşında country müzik ile tanışıp, ilk arabamı 70 dolara satın alacağım. Ardından liseye başlayıp üniversitede bir Amerikan futbolu yıldızına dönüşeceğim. Fakat sonra Warren Sapp tarafından zirveden edileceğim. Biliyorsunuz o daha sonra gidip Amerikan futbolunun en iyi oyuncularından biri oldu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakalım Dwayne Johnson tarafından desteklenen Young Rock ve onun maceraları izleyicileri içine çekmeyi başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Jumanji: The Next Level fragmanı