reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson’ın Vin Diesel’e uzattığı zeytin dalı

Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızları Dwayne Johnson ve Vin Diesel arasındaki kavga son buluyor gibi görünüyor. The Rock yaptığı paylaşımla birlikte zeytin dalını uzattı.

Beyaz perdenin hem en uzun soluklu hem de en çok kazandıran serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli aslında büyük iç çatışmalara ev sahipliği yapıyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri de yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosu. Zaman zaman egoların çarpışması yaşanıyor da diyebiliriz. Buna en güncel örneklerden biri de Dwayne Johnson ve Vin Diesel arasındaki kavgaydı. Sebebi ve son durumu tam olarak bilinmeyen bu kavga serinin ikiye bölünmesine neden olmuştu. Oyuncular mümkün olduğunca bir araya gelmemek için çabalıyordu. Hatta karakterlerine odak sahneler yazılmamaya başlanmıştı. Fakat bu süreç yakında son bulacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dwayne Johnson ve Vin Diesel kavgası

Dwayne Johnson’ın son Instagram paylaşımı Hobbs and Shaw filminin gişede 750 milyon dolar gişe hasılatı elde ettiğini müjdeliyor. The Rock bu başarı için stüdyoya ve filmin ekibine teşekkür ederken araya bir de Vin Diesel’i katıyor. Ona desteği ve zamanında kendisini seriye davet ettiği için teşekkür ediyor. Videonun sonunda ise Hızlı ve Öfkeli 10 için geri döneceğine dair ilk ipuçlarını veriyor. Elbette onun bu paylaşımı hayranlar tarafından memnuniyetle karşılandı. The Rock’ın Vin Diesel’e zeytin dalı uzattığı düşünülüyor. Bu durum ikilinin son bir kez daha birlikte çalışmak zorunda olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bakalım Vin Diesel’in bu mesaja tepkisi ne olacak.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw filminin fragmanı