reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 filminin ekibini buluşturan fotoğraf

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlandığını duyurduğumuz Hızlı ve Öfkeli 9 ekibi sonunda bir araya geldi. Onların buluştuğu fotoğraf büyük ilgi uyandırdı.

Game of Thrones sayesinde tanıdığımız Nathalie Emmanuel’in Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafta yıldızlar yeniden bir araya geliyor. Nathalie Emmanuel’in yanı sıra Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese, Ludacris ve Justin Lin gibi isimleri görüyoruz. Fotoğrafta en fazla dikkat çeken isim ise John Cena oluyor. Eski WWE yıldızının serinin dokuzuncu filminde rol alacağı haftalar önce Vin Diesel tarafından açıklanmıştı. Onun hangi karaktere hayat vereceği ise gizli tutuluyor.

Hızlı ve Öfkeli 9 filminde görmeyeceğimiz isimler

Öte yandan fotoğrafta yer almamasıyla dikkat çeken isimler de var. Bunların başında Dwayne Johnson ve Jason Statham yer alıyor. İkili serinin hayranları tarafından fazlasıyla seviliyor. Ancak onların dokuzuncu filmde rol almayacağı uzun zamandır belliydi. İkilinin macerası Hobbs & Shaw filmiyle devam edecek. Bunun en önemli sebebi ise Dwayne Johnson ve Vin Diesel’in arasının bozuk olması. Stüdyo seriyi ikisini bir araya getirmeden, buna rağmen kazanç sağlayabilecek şekilde devam ettirmek istiyor. Hatta Johnson’ın yeni bir seriyle kendi macerasını başlatacak olması Hızlı ve Öfkeli ekibini ikiye bölmüş, Tyrese açıklamalarıyla uzun süre gündemde kalmıştı. Tyrese dokuzuncu filmin ertelenmesinden Dwayne Johnson’ı sorumlu tutmuştu. Bu çatışmaya son veren ise Vin Diesel olmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı