reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Vin Diesel’in heyecan yaratan Hızlı ve Öfkeli 9 açıklaması

İlgiyle takip edilen Hızlı ve Öfkeli’nin devam filmi yolda. Hızlı ve Öfkeli 9 ismiyle anılan filmin ilk fragmanı ise çok yakında çıkacak gibi görünüyor. Vin Diesel’in bu konudaki açıklaması şimdiden heyecan uyandırdı.

Hızlı ve Öfkeli’nin yakın zamanda biteceğini biliyoruz. Seri onuncu filmle birlikte son bulacak. Bu sebeple ana hikayenin sona yaklaştığını söyleyebiliriz. Ancak serinin dünyasında geçen farklı projeler gelmeye devam edecek. Bu akımın öncüsü geçtiğimiz aylarda vizyona giren Hobbs & Shaw olmuştu. Şimdi sıra Hızlı ve Öfkeli 9’da. Herkes merakla bizleri nasıl bir maceranın beklediğini görmek istiyor.

Hızlı ve Öfkeli 9 duyurusu

Son gelişmelere bakılırsa ilk ipuçları yakın zamanda gün yüzüne çıkacak. Çok sevilen seride Dom karakteriyle karşımıza çıkan Vin Diesel kişisel Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Paylaştığı fotoğrafla birlikte şu sözlerine yer verdi: “Hızlı ve Öfkeli 9’un fragmanı gelecek ay çıkacak. Fragmanın çıkacağı tarihi 18 Aralık’ta duyuracağız. Fragmanı izlemeniz için sabırsızlanıyoruz.” Elbette bu sözler hayranların heyecanlanmasına neden oldu. Aynı zamanda filmin fragman tarihinin açıklacağı günün dahi belli olması, yüzlerde gülümseme yarattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmen koltuğunda Justin Lin’in oturduğu Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 22 Mayıs 2020‘de vizyona girecek. Yaz aylarında gösterime giren Hobbs & Shaw sebebiyle ertelenen filmin nasıl olacağı büyük bir merak konusu. Ancak ilk fragman için ortalama bir ay kadar daha beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Black Widow filminin ilk fragmanı