reklamı kapat

POPÜLER

iPhone pil değişimi

iPhone kullanıcılarını sevindirecek pil değişimi kampanyası

iPhone akıllı telefonlarının pilini değiştirmek isteyenler için 31 Aralık‘a kadar indirimli değişim kampanyası müjdelendi.

Apple’ın geçtiğimiz yıl iPhone modelleri için yaptığı indirimli pil değişimi kampanyasını kaçırdıysanız, belki onun kadar iddialı değil ancak yeni bir indirim aralık ayında kullanıcıları bekliyor. KVK’nin Apple Yetkili Servislerinde pil değişimleri 31 Aralık 2019 tarihine kadar 100 TL indirimle gerçekleşecek. Kullanıcılar pil değişimini 319 TL yerine 219 TL‘ye gerçekleştirebilecek. Söz konusu fırsatın stoklarla sınırlı olduğu da kaydedilmiş. Bu kampanyadan yararlanabilecek modeller ise iPhone 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6s Plus, 6s, 6 ve SE modelleri olarak belirlenmiş. Ne yazık ki iPhone X ve üstü modeller bu kampanyadan yararlanamıyor. Apple’ın yetkili KVK servislerinin listesine buradan ulaşabilirsiniz. Mevcut kampanyanın Apple’ın yetkili KVK servisleriyle sınırlı olduğunu belirtelim. Apple mağazalarında söz konusu indirimden yararlanmak mümkün değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KVK iPhone pil değişimi

iPhone X ve üstü pil değişimi için resmi fiyatlar

X ve altı modeller için halihazırda garanti kapsamı dışında resmi pil değişim fiyatının Apple’ın sitesinde de 319 TL olarak kaydedildiğini belirtelim. iPhone X üstü modeller için de garanti kapsamı dışındaki pil değişim ücreti 449 TL. Apple’ın yakın zamanda geçmişte yaptığına benzer şekilde bir indirim yapması ise beklenmiyor.

iPhone’unuzun pil sağlığının ne durumda olduğunu da görüntüleyebilirsiniz. iOS 11.3 ve sonraki sürümlerde Ayarlar > Pil > Pil Sağlığı adımlarını takip ederek cihazınızın pilinin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Gmail için e-posta ile e-posta gönderme devri