reklamı kapat

POPÜLER

iPhone pil değişimi

Acele edin; iPhone pil değişim zammı için geri sayım başladı

Apple’ın indirimli iPhone pil değişimi için belirlediği sürenin sonuna yaklaştık. Bu zamana kadar cihazınızın pilini değiştirmediyseniz elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Bildiğiniz gibi Apple, iPhone 6 ve üzeri modeller içn indirimli iPhone pil değişimi kampanyası başlatmıştı. iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modellerini indirim dışında bırakan bu kampanyada iPhone 6’dan iPhone X’a kadar olan tüm modellerin pilini, garanti dışına çıksa dahi, 199 TL‘ye değiştirmek mümkün oluyordu. Ancak bu kampanya ne yazık ki 31 Aralık 2018‘de son bulacak. 1 Ocak 2019 itibarıyla tüm modellerin pil değişim ücretleri eski haline dönüyor. Hala iPhone’unuzun pilini değiştirmediyseniz indirimli süreçten yararlanmak için son günler diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İndirim sonrası güncel iPhone pil değişimi fiyatları

31 Aralık 2018’e kadar iPhone’unuzun pilini değiştirmemeniz durumda, 1 Ocak’tan itibaren iPhone SE de dahil olmak üzere iPhone 6 ve üzeri tüm modellerin pil değişim ücretinin 319 TL‘ye geri yükseleceği Apple tarafından yapılan açıklamada yer alıyor. iPhone X sahipleri ise garanti kapsamı dışındaki pil değişim ücretleri için 449 TL ödemek durumunda kalacak. Cihazınızın pil arızası garanti kapsamına dahilse zaten herhangi bir ücret ödemeden pili değiştirebilirsiniz. Bu fiyatlandırmanın sadece Apple tarafından gerçekleştirilen pil onarımları için geçerli olduğunun da altını çizelim. Apple’ın internet sitesinde yer alan açıklamada: “Apple Yetkili Servis Sağlayıcıları tarafından sunulan fiyatlandırma değişiklik gösterebilir.” diye ayrıca not düşülmüş durumda.

İlginizi çekebilir

Yeni nesil iPhone modelleri