reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+ tasarımı hakkında dikkat çeken detay

Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında dikkat çeken bilgiler var. Bu sefer gündemde üst seviye özellikle ile donatılacak Samsung Galaxy S10+ yer alıyor.

Advertisement

Sağlam kaynaklar arasında yer alan Ice Universe’den gelen yeni bilgiler, ailenin kamera detaylarını bir kez daha kesinleştiriyor. Buna göre Galaxy S10 Lite tek ön kamera, çift arka kamera ile geliyor. Galaxy S10 modelinde daha önce söylenenin aksine çift değil tek ön kamera, çift arka kamera yer alıyor. Galaxy S10+ modeli çift ön kamera, üçlü arka kamera (12 megapiksel geniş açı, 16 megapiksel süper geniş açı ve 3 kat optik yakınlaşma sunan 13 megapiksel telefoto) kurulumunu taşıyor. Daha sonra satışa sunulacak denilen Galaxy S10 5G ise çift ön kamera, dörtlü arka kamera ( ToF sensörü) ile fark yaratıyor. Bu üç modelin de ön kamerası Super AMOLED ekrana konulacak bir delikte yer alacak. Yani kameralar direkt olarak ekrana entegre edilecek.  İşte bu kamera değilinin boyutu ve tasarımı, çiftli kullanım nedeniyle Samsung Galaxy S10+ özelinde farklılaşacak deniyor. Firmanın çift kamera için daha farklı bir delik tasarımı planladığını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10 ailesi çok merak ediliyor

2019’un başına damgasını vuracak telefonlar, firmanın düşen satışlarını toparlamak adına da büyük önem arz ediyor. Firma ayrıca katlanabilir akıllı telefon Galaxy Fold için de çalışmalar yapıyor.

Not: Görseller konsepttir.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı Nubia X